Echa ostatniej Konferencji Biznesowej „The wealth way” nie milkną

13151814_2011948345696986_1448047189914237661_n

Echa ostatniej Konferencji Biznesowej „The wealth way” nie milkną

Przeżyjmy to jeszcze raz! Echa ostatniej Konferencji Biznesowej „The wealth way” 7-8 maja nie milkną, a to za sprawą awansu niesamowitego Piotra Sułkowskiego na Dyrektora Regionu Vantis Holding. Energia, entuzjazm, zaangażowanie – tych elementów nigdy na Konferencjach nie brakuje!

Piotr działa w Vantis Holding już od wielu lat. Jest prawdziwym Liderem, który konsekwentnie dąży do wyznaczonych celów, dbając jednocześnie o swój zespół.

Piotr zapracował na nie swoim zaangażowaniem, ale także prawdziwą wrażliwością. Jest przykładem ciężkiej pracy, determinacji, co przekłada się na niesamowite wyniki biznesowe. Nasz nowy Dyrektor Regionu zawsze wkłada całe serce w to, co robi.

Dziękujemy za to, że wspólnie z nami tworzy społeczność Vantis Holding! Mamy nadzieję, że ta współpraca będzie trwałą kolejne, świetne lata, bo z takimi ludźmi jak on warto pracować i uczyć się najlepszych cech.

Dziękujemy także Krzysztofowi Hillarowi, który był gościem specjalnym Konferencji Biznesowej Vantis Holding! Krzysztof jest trenerem Momentum Trainers, twórcą niesamowitych treningów „Super Speaker System” i „Influance Speaker System”. Jego niespotykana pasja i zaangażowanie w to, co robi, inspirują działania!