Trening Brand Power zakończony sukcesem!

13161718_2013385918886562_1564741648419528106_o

Trening Brand Power zakończony sukcesem!

„Personal branding to strategia każdego świadomego lidera, nie kampania autopromocyjna” – tak Beata Kapcewicz mówi o swoim autorskim treningu Brand Power! Podczas mega aktywnego weekendu 13-15 maja uczestnicy otrzymali strategię, dzięki której zbudują swoją przewagę konkurencyjną. Dowiedzieli się między innymi jak zbudować wiarygodność w ciągu 5 minut i jak systematycznie kreować siłę i wartość swojego imienia i nazwiska!

Beata Kapcewicz zaprezentowała system, dzięki któremu sama zbudowałam swoją markę od niewidzialnej i niedocenianej do silnej i dobrze zarabiającej.

Dzięki temu treningowi kolejne osoby mogą już pewniej wejść na rynek, zaprezentować swoją wartość i sięgać po lepsze rezultaty:

  1. rozwinąć biznes,
  2. mieć więcej klientów,
  3. zmienić pracę na lepszą,
  4. podwoić lub potroić swoje dochody.

„Każdy z nas jest marką. Na treningu dowiedziałem się że mogę sprzedawać nie tylko w taki sposób, że to ja umawiam się z klientami, ale mogę sprawić tak, aby to klienci sami przychodzili do mnie i zabiegali o moją osobę i o moje usługi. Dostałem gotowe narzędzia i konkretną strategię jak mam to osiągnąć. Teraz już dokładnie wiem jak mam sprawić aby moje nazwisko kojarzyło się ze skutecznym liderem który pomaga innym zwiększać swoje rezultaty.” Piotr Sułkowski

„Przed warsztatem z budowania marki osobistej nie miałem pojęcia jak pewne detale w naszym zachowaniu mają kluczowy wpływ na nasze efekty. Miałem swój stereotypowy schemat działania, który przynosił przeciętne rezultaty. Wiele rzeczy było dla mnie oczywistych i im były bardziej czytelne tym szerzej je omijałem. Z trzydniowego warsztatu zabrałem ze sobą wiedzę oraz wskazówki, które poprawiły moje wyniki. To ja kreuję swoją przyszłość. „Jestem marką – buduję wiarygodny wizerunek”. Dziękuję Beacie Kapcewicz za to, że prowadzi mnie od strefy komfortu do miejsca, w którym chcę być. ” Piotr Plajzer