Multitasking Master

Multitasking Master

Multitasking Master

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MT-logo baner

Autorski trening Marcina Juchniewicza

Optymalizuj swoje działania, tak by w określonym czasie uzyskać maksymalne z możliwych do uzyskania efektów przy minimalnym zużyciu energii.

„Biznes lubi prędkość, więc kluczową kompetencją w dzisiejszych czasach jest umiejętne zarządzanie osobistym potencjałem, energetyką oraz priorytetami tak, by wygenerować możliwie największą szybkość w działaniu.”

Marcin Juchniewicz & Dorota Kraszewska-Skoczkowska

Poznaj model, dzięki któremu nauczysz się jak na stałe korygować własne działania w taki sposób, aby niezależnie od tego jakim czasem operacyjnym dysponujesz uzyskać najwyższe z możliwych efektów. Naucz się świadomie zarządzać procesami decyzyjnymi, motywacją oraz energetyką, zarówno własną, jak i osób, którym przewodzisz. Niezależnie od tego czy jesteś pracownikiem etatowym, menadżerem czy też przedsiębiorcą wznieś własną efektywność na najwyższy poziom. Zastosuj strategię, którą umożliwi Ci wygenerowanie i wdrożenie osobistej mapy sukcesu na drodze do najwyższej jakości życia, zarówno prywatnego, jak i biznesowego.

Podczas 3 dniowego treningu:

1.

Rozpoznasz osobiste skrypty życiowe, które dotychczas bojkotowały Twoją skuteczność i raz na zawsze wyeliminujesz je z własnego systemu operacyjnego.

2.

Nauczysz się utrzymywać optymalny poziom stymulacji na drodze do realizacji kluczowych dla Ciebie celów.

3.

Poznasz narzędzia, dzięki którym zwiększysz skuteczność w zakresie efektywnego zarządzania projektami na poziomie osobistym.

4.

Nauczysz się jak strategicznie planować i realizować priorytetowe dla Ciebie przedsięwzięcia.

5.

Wyeliminujesz kluczowe bariery w zakresie gospodarowania własnymi zasobami, po to by co najmniej trzykrotnie zwiększyć swoją wydajność.

6.

Stosując nowoczesne techniki optymalizujące działania własne nareszcie wygospodarujesz czas na rzeczy, które od dawna Ci umykały.

7.

Zbudujesz osobistą równowagę pomiędzy pracoholizmem, perfekcjonizmem a odwlekaniem.

8.

W oparciu o wiedzę z zakresu psychologii efektywności, autorskie narzędzia oraz użyteczne techniki zbudujesz osobistą mapę sukcesu na poziomie osobistym, zawodowym oraz organizacyjnym.

9.

Po warsztatach będziesz potrafił realizować wyznaczone cele łatwiej, szybciej i skuteczniej.

Szczegóły treningu

mini-bp
Prowadzący: Marcin Juchniewicz
 
Termin: 2018
 

*Specjalne warunki dla Partnerów Biznesowych Vantis Holding.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? ZAREZERWUJ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

zapisz się do naszego newslettera


Zarezerwuj swój udział w treningu

Multitasking Master