Konferencja Biznesowa VH

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Konferencja Biznesowa VH

17 listopada 2018 godz. 10:00 - 23:55

Konferencja_biznesowa_Vantis_Holding

Vantis w trzech słowach — Biznesowa Platforma Społecznościowa

  • Aktywny biznes, pasywny dochód. Zapraszamy na szkolenie, które zmieniło już życie tysięcy ludzi w tym kraju.
  • W finansowym więzieniu nie ma kłódek. Trzyma Cię tam tylko wyobraźnia.
  • Na początku dobre i złe decyzje wyglądają podobnie. Pomagamy je rozróżnić.
  • Tajemnice od wiedzy odróżnia jedynie czas, jaki jej poświęcimy.
  • Standardowa edukacja zapewni Ci przetrwanie. Samokształcenie – fortunę. (Jim Rohn)
  • Zapraszamy do modelu finansowego o sprawdzonym działaniu. Poznaj skuteczny model zarabiania pieniędzy.

Proponujemy synergię zysków

Nasza idea biznesowej współpracy jest prosta. Gdy pracujesz z kimś przy realizacji wartościowego pomysłu, obie strony korzystają więcej niż przy działaniu w pojedynkę. Wraz z większą skalą rosną też korzyści. Pomyśl o tym tak — dwa razy więcej osób to trzy razy więcej dochodu. Tak może wyglądać matematyka społecznościowego sukcesu.

W platformie Vantis wszystkie dobre historie zaczynają się właśnie od rekomendacji. Współdziałanie prowadzi do osobistych osiągnięć. Tymi możesz cieszyć się już samodzielnie :).

Twój przyszły sukces ma trzy obszary oparte o gwałtownie rozwijające się rynki przyszłości:

  • rozwój osobisty i biznesowy — Eduneo Sp. z o.o.
  • edukacja finansowa — Invetus Sp. z o.o.
  • nieruchomości gruntowe — Proland
  • sieć kontaktów biznesowych —Business Connect

W każdym z nich pomożemy Ci znaleźć Twoje mocne punkty. Konferencja Wealth Way™ to nie zjazd samotników liczących tylko na siebie. Jesteśmy partnerami — każdy ma swoje cele, ale dzięki wspólnemu działaniu zrealizujemy je szybciej.

Zaproponujemy Ci przetestowany w praktyce model zarabiania, który możesz wdrażać niezależnie od już prowadzonej działalności (własna firma, praca) albo jako swoją podstawową aktywność (większość liderów szybko porzuca wcześniejsze zajęcia). System Vantis Holding jest inteligentny, wydajny i dopasowany już nawet nie do czasów komputerów, a smartfonów. Dlatego 90% niekreatywnej pracy wykonamy za Ciebie — licząc na Twoje zdolności tam, gdzie będą niezastąpione.

Działamy w modelu konferencyjnym. Możesz oczekiwać refinansowania samochodów firmowych, zagranicznych wczasów i zaproszeń na imprezy integracyjne. Spotkasz na nich liderów różnych branż i największych trenerów XXI wieków. Wielu z nich kiedyś znajdowało się w miejscu podobnym, jak Ty obecnie (i kto wie, może czytało taką stronę jak ta). Warto zrobić ten pierwszy krok.

Witamy w Biznesowej Platformie Społecznościowej

Z tego modelu można korzystać na dwa sposoby – jako konsument, który otrzymuje duże rabaty na nasze wszystkie rozwiązania lub jako lider, który może budować swoja społeczność biznesową osiągając ponadprzeciętne rezultaty finansowe oraz osiągać pasywny dochód.

Vantis Holding stworzył środowisko, w którym ludzie z inicjatywą czują się doskonale. Poznaj nas bliżej — chętnie już wkrótce spotkamy się osobiście.

Szczegóły

Data:
17 listopada 2018
Czas:
10:00 - 23:55

Organizator

Vantis Holding Sp. z o.o.
Telefon:
22 266 86 18
Email:
Strona internetowa:
http://www.vantis.pl/