Power Eduneo

Eduneo to siła wywołująca pozytywną zmianę

Jej kwintesencją jest program treningów Change&Succeed, a jej źródłem są 3 wyróżniki decydujące o naszej wyjątkowości

Unikatowe rozumienie zmiany

W Eduneo wierzymy, że jedyną strategią zmiany skutecznie prowadzącą do celu jest odkrywanie, rozwijanie i utrwalanie Twojego potencjału. Kierujemy się wizją nakreśloną ponad 2000 lat temu przez największych filozofów, zgodnie z którą wszystko czego potrzebujesz jest w Tobie. Naszym zadaniem jest pomóc Ci to odkryć i w pełni rozwinąć.

ZWIĘKSZENIE ŚWIADOMOŚCI SIEBIE

Odkryjesz swoje atuty i w pełni zrozumiesz ich unikatową rolę w Twoim rozwoju. Staniesz się najmocniejszym ogniwem łańcucha sprawczego, który przeniesie Twoje cele ze sfery planów do rzeczywistości.

WZMOCNIENIE POSTAWY

Poznasz znaczenie konsekwencji i zdefiniujesz granice, które określą sens Twoich działań. Nauczysz się je chronić i wzmacniać, dzięki czemu zawsze utrzymasz się na właściwym kursie.

4 wymiary zmiany

UPORZĄDKOWANIE ZADAŃ

Zdobędziesz narzędzia priorytetowania i systematyzowania swoich planów i działań. Dowiesz się jak odróżnić światło latarni od błędnych ogników oraz w jaki sposób skupić swoją uwagę na tym, co naprawdę ważne.

POSZERZENIE ZASOBÓW

Dzięki treningom Eduneo rozwiniesz te umiejętności, które już posiadasz, otrzymasz nowe narzędzia, które staną się dźwignią Twojego sukcesu oraz wypracujesz autorskie strategie działania, które staną się Twoim znakiem firmowym.

PERSONALNE PODEJŚCIE

W Eduneo zawsze jesteś w centrum uwagi. Dobierając trenerów, treningi i warsztaty dbamy o to, abyś zmieniał się wyłącznie na lepsze. To dlatego dzięki zachodzącym w Tobie zmianom stajesz się coraz bardziej sobą. Zmieniając się z Eduneo to Ty zarządzasz swoimi celami, a nie Twoje cele – Tobą.

ROZWÓJ KOMPETENCJI - 100%
ROZWÓJ KOMPETENCJI - 100%
ROZWÓJ KOMPETENCJI - 100%
ZREALIZOWANE CELE - 100%

CHANGE & SUCCEED!

BO ZMIANA = SUKCES

Jeśli postawiłeś sobie nowy cel, to właśnie zacząłeś się zmieniać

Wykonałeś pierwszy i najważniejszy krok na drodze do realizacji życiowych marzeń i zawodowych planów. Teraz musisz odpowiedzieć sobie na pytanie:

strzalka

W JAKI SPOSÓB NAJLEPIEJ DOKONAĆ ZMIANY?

Czasem zmiana polega na rozwinięciu skrzydeł, kiedy indziej – na zrozumieniu, że się je od dawna posiada. Bywa, że istotą zmiany jest umocnienie przekonania o wyborze właściwej drogi, czasami zaś jej sednem jest nabycie umiejętności orientacji w gąszczu krzyżujących się ścieżek. Najczęściej jednak osiągnięcie sukcesu wymaga sprawnego zintegrowania wszystkich tych procesów.

Unikatowy system treningów Edunedo Change&Succeed łączy zarządzanie czterema najważniejszymi wymiarami zmiany. Dzięki temu zapewnia zrównoważony rozwój, gwarantując dynamiczne i stabilne postępy w dążeniu do celów.

CHANGE & SUCCEED!

TO NIE TYLKO PRACA

Struktura programu Eduneo Change&Succeed pozwala wykorzystać efekty treningów we wszystkich obszarach Twojego życia.

Marcin Juchniewicz

Dyrektor Zarządzający Eduneo

Marcin JuchniewiczPsycholog, mówca motywacyjny, trener, coach. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. Podróżnik – głównie rejon Ameryki Południowej oraz Środkowej, aktor, pomysłodawca i współtwórca cyklu warsztatów łączących psychologię z wyzwaniami dnia codziennego: „Komunikacja bez tajemnic”, „Zarządzanie sobą w zmiennym środowisku”, „Miejski Survival”. Specjalista ds. procesów grupowych,  komunikacji wpływu oraz rozwoju osobistego. Przewodniczący komisji egzaminacyjnej Trainers Essential Skills, wykładowca Francuskiego Instytutu Zarządzania na studiach MBA.

W trakcie swojej 15 letniej pracy zawodowej wyspecjalizował się w tworzeniu i wdrażaniu programów szkoleniowych, dedykowanych pracownikom na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich. Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadził ponad 400 szkoleń dla organizacji na rynku polskim oraz zagranicznym a także przeprowadził ponad 1 000 godzin indywidualnych sesji coaching’owych. Podczas realizowanych szkoleń najwyższą uwagę przykłada do potrzeb i oczekiwań Klientów przekazując uczestnikom użyteczne narzędzia z zakresu omawianego tematu. Odznacza się wysokimi umiejętnościami organizacyjnymi, trenerskimi oraz komunikacyjnymi. Zawsze dba o komfort psychologiczny uczestników i pełną realizację postawionych celów szkoleniowych.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Psychologii, specjalizacja: psychologia stosowana. Ukończył także Studium Coachingu organizowane przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Kurs Trenerów Zarządzania, przeprowadzony przez Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. Odbył Szkolenie z zakresu: „Rozwiązywanie trudnych sytuacji menedżerskich”, przeprowadzone przez Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania „MATRIK” oraz „Master of NLP” organizowane przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.

Najlepsi trenerzy

W Eduneo otrzymujesz możliwość pracy z prawdziwą elitę coachów, trenerów i doradców, którzy od kilkunastu lat nieustannie pomagają innym realizować założone cele. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nic co Cię spotka nie będzie przypadkowe, a wszystko będzie podporządkowane rozwijaniu Twojego potencjału.

Testymoniale

Nasi klienci

Partnerzy